OneDrive

Отримайте додаткові 100 ГБ хмарного сховища Microsoft OneDrive на 1 рік. Завантажуйте свої файли, фотографії, документи і відео і синхронізуйте їх через безліч пристроїв.

Microsoft OneDrive, раніше відома як SkyDrive, є безкоштовною хмарною службою зберігання. Доступ до послуги файлового хостингу можна отримати через бажаний веб-браузер або локальний пристрій.

Наявність облікового запису OneDrive дає право на 15 ГБ безкоштовного об'єму для зберігання (такий же обсяг зберігання, як і пропонований прямим конкурентом служби - Google Drive) і забезпечує супровід для збільшення об'єму для зберігання, який можна оплатити.

Microsoft OneDrive спрощує процес передачі файлів на улюблені пристрої, такі як ПК, планшети або мобільні телефони, і дає більше можливостей при зберіганні документів, фотографій і відео.

100 ГБ хмарного сховища на 1 рік
Щоб отримати додаткові 100 ГБ хмарного сховища на 1 рік виконайте такі дії:
1. Перейдіть на сторінку промо-акції.

2.
Увійдіть у свій аккаунт Microsoft або створіть новий, і виконуйте вказівки на екрані, щоб отримати додаткові 100 ГБ.
Зверніть увагу: після закінчення одного року ваші дані на додаткових 100 ГБ будуть доступні, але ви не зможете завантажувати нові файли. У міру видалення ваших файлів, буде зменшуватися обсяг сховища.