Ashampoo Anti-Virus

Ashampoo Anti-Virus 2015 - антивірус з двома двигунами Bitdefender і Emsisoft, які дозволяють у режимі реального часу виявляти і видаляти всі існуючі види шкідливих програм.

Антивірус також контролює доступ на зовнішні пристрої і носії даних (USB- флешки). Використовуючи поведінковий контроль програм, забезпечується захист від нових і невідомих загроз "нульового дня".

Ashampoo Anti-Virus 2015 включає веб-захист для блокування шкідливих веб-сайтів і фішингу при серфінгу в Інтернеті, білий список виключень, що настроюється, і ефективний самозахист.

Завдяки новітнім технологіям, інтегрованими в Ashampoo Anti-Virus 2015, антивірус забезпечує максимальну безпеку, не уповільнюючи при цьому роботу комп'ютера, забезпечуючи високу швидкодію і продуктивність системи.

Ashampoo Anti-Virus 2015 на 180 днів безкоштовно

Для отримання необмеженої повної версії Ashampoo Anti-Virus 2015 на 180 днів безкоштовно необхідно виконати наступні дії:

1. Перейдіть на сторінку реєстрації і запросіть ліцензію на повну версію.
2. Після реєстрації ви отримаєте ліцензійний ключ на зазначену електронну пошту.
3. Скачайте
Ashampoo Anti-Virus 2015, встановіть і активуйте отриманим ліцензійним ключем.

Умови акції

- Це ліцензія на 1 користувача і 6 місяців (180 днів, для домашнього і комерційного використання
- Ви отримуєте безкоштовні оновлення протягом 6 місяців
- Немає безкоштовної технічної підтримки
- Ви можете встановлювати або перевстановлювати заново додаток після того, як закінчиться пропозиція, але ви повинні отримати ліцензійний ключ до закінчення промо-акції.