Акція на програму для оптимізації Ashampoo WinOptimizer

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 10/8.1/8/7
Ліцензія: Акція
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Ashampoo WinOptimizer 2019

Можна отримати безкоштовну ліцензію на оптимізатор від відомого виробника програмного забезпечення Ashampoo. Ви зможете проводити очищення системи від залишкових файлів, невірних записів реєстру та проводити ще ряд оптимізацій для підтримання свого комп’ютера у відмінному стані.

До ваших послуг багато модулів, кожен із яких відповідає за оптимізацію окремих параметрів. Ви зможете очистити історію своїх браузерів, видалити файли cookies, провести очищення системи від непотрібних файлів, які лише займають місце на диску, провести оптимізацію та очищення реєстру, видалити програми із автозапуску, пришвидшивши роботу ОС. Модулі для керування процесами та службами дозволять без спеціального рівня підготовки керувати системними налаштуваннями.

Потужна система для збору інформації дозволить дізнатися про складові вашого комп’ютера та отримати потрібну інформацію про систему. Програма останньої версії має максимальну сумісність із новою ОС Windows 10, а також підтримує самі нові версії різного програмного забезпечення.

Окремий модуль для роботи із SSD продовжить термін служби вашого диска та забезпечить максимальну продуктивність операційної системи і вимогливих програм.

Сучасні комп’ютери та ноутбуки являються високопродуктивними машинами, які часто використовують електроенергію без необхідності. Новий модуль Energy-Manager дозволяє керувати параметрами енерговитрат вашого комп’ютера. Ви отримаєте ідеально збалансовану систему, продовжите термін служби батареї, переведете ваш комп’ютер у режим ощадливого використання електроенергії при збереженні продуктивності.

Модуль Browser Extension Manager видалить зайві та часто і шкідливі розширення із браузерів, забезпечивши пришвидшення роботи браузера та покращуючи безпеку.

Зручна панель керування зібрала всі модулі, забезпечивши швидкий доступ до них.

Керуйте операційною системою, і не давайте керувати для неї вами! Модулі Win10 Privacy Control і Antispy дадуть саме для вас можливість керувати даними. Ви будете вирішувати, що відправляти для компанії Microsoft, а що ні.

Для швидкого наведення порядку присутня оптимізації в 1 клік.

Розумні функції до ваших послуг. Модуль Auto-Clean буде слідкувати щоб видалене вами сміття більше не з’являлося. Як тільки ви закриєте браузер чи іншу програму – відбудеться автоматичне очищення. Live-Tuner забезпечить оптимізацію додатків у режимі реального часу. Game-Booster завершить всі процеси, які не потрібні для гри. При закритті гри – всі процеси запустяться автоматично.

Щоб отримати безкоштовну ліцензію на Ashampoo WinOptimizer 2019 потрібно:

  • 1. Завантажити програму та встановити на свій комп’ютер.
  • 2. Після встановлення потрібно створити новий акаунт Ashampoo або увійти із вже зареєстрованим раніше.

Ліцензія являється пожиттєвою, недоступні оновлення до наступних версій та безкоштовна технічна підтримка. Для можливого переустановлення програми потрібно зберегти ліцензійні дані.

Додати коментар


© 2014-2022