Soft Organizer 3.51 - безкоштовна ліцензія

Soft Organizer

Отримайте безкоштовну ліцензію Soft Organizer 3.51 (звичайна ціна 30 $). Програма дозволяє вам ПОВНІСТЮ видалити непотрібні програми з системи.

Поширена проблема, з якою ми всі часто стикаємося, це купа "сміття", що залишається в реєстрі системи після установки різного софта на комп'ютер. Це і непотрібні файли або папки на диску, записи в реєстрі і т.д. Це може статися, навіть якщо ви коректно видалили додаток власним деінсталятором.
Програма Soft Organizer призначена вирішити цю проблему: вона дозволить вам ПОВНІСТЮ видалити непотрібні програми з системи.

Soft Organizer стежить за всіма змінами в системі і за кожним процесом встановлення додатків. Ви можете легко дізнатися, який файл або запис реєстру були змінені в процесі установки. Використовуючи ці дані, Soft Organizer може повністю видалити додаток.

Нове в Soft Organizer 3.51

* Виправлена ​​помилка: підвищене споживання ресурсів процесора під час роботи стандартного деінсталятора при видаленні програми.
* При видаленні слідів програми тепер створюється резервна копія у Центрі скасування змін. Це дозволяє легко відновити видалені сліди програми у разі необхідності, наприклад, якщо ви видалили дані програми, а потім вирішили, що продовжите користуватися нею.
* Видалення програми проводиться швидше за рахунок того, що тепер перед видаленням її слідів не створюється точка відновлення системи. (Замість цього для скасування видалення слідів використовується швидко працюючий Центр скасування змін).
* Якщо включений Агент для відстеження запуску програм установки, то він завантажується з затримкою в 1 хвилину після входу в систему (раніше це відбувалося відразу після входу). Це зроблено, щоб прискорити приведення системи в робочий стан після завантаження, зменшивши число процесів, що одночасно запускаються відразу після завантаження системи.

Soft Organizer - безкоштовна ліцензія
Для отримання безкоштовної ліцензії Soft Organizer виконаєте наступні дії:
1. Скачайте Soft Organizer 3.51 (Серійний номер видалений за проханням правовласника).
Підтримувані ОС: Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit
2. Встановіть програму Soft Organizer - не потрібно ліцензійного коду, дистрибутив зареєстрований і активований.

Вас може зацікавити магазин де можна придбати ліцензійне ПЗ

Умови акції
- Це довічна ліцензія для версії 3.51
- Немає безкоштовної технічної підтримки
- Немає безкоштовних оновлень до майбутніх версій
- Для некомерційного використання

Додати коментар


© 2014-2022