Акція на Revo Uninstaller Pro

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit
Ліцензія: Акція
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Revo Uninstaller Pro

Ні для кого не секрет, що при видаленні непотрібних для вас програм залишається велика кількість записів у системному реєстрі та залишкові файли на системних дисках. Тому виникає потреба у правильному видаленні. Саме його можна виконати із програмою Revo Uninstaller Pro. Це один із найкращих деінсталяторів на цифровому ринку. Протягом обмеженого часу можна безкоштовно отримати ліцензію на професійну версію Revo Uninstaller Pro 3.

Не лише неправильно видалені програми можуть залишати сліди своєї присутності після видалення. Багато проблем може появитися у роботі вашої операційної системи при оновленні програмного забезпечення або при помилках, коли програма відмовляється взагалі видалятися, показуючи якусь помилку. І подальше встановлення чи переустановлення стають неможливими.

Щоб таких проблем не ставалося потрібно використовувати якісний деінсталятор, який замінить системний Windows.

До особливостей програми Revo Uninstaller Pro можна віднести наступне:

Просте та швидке видалення програм;
Видалення програм із проблемами деінсталяції;
Повне очищення від слідів, які залишили програми при звичайному видаленні;
Вирішення проблем при оновленні та встановлені програм;
Звіти, які покажуть всі зміни, що вносять встановлені програми в реєстр та файлову систему;
Встановлюйте та видаляйте програми правильно.

Для того щоб скористатися пропозицією потрібно:

1. Перейти на сторінку, на якій проводиться акція та заповнити форму. Потрібно вказати діючу адресу електронної пошти, решту даних за бажанням. Далі поставити відмітку про прийняття ліцензійних умов та натиснути на кнопку «Register».

2. Через деякий час ви тримаєте листа. Не забудьте перевірити папку зі спамом. У зв’язку із великим навантаженням на сервер активації, листи можуть приходити із запізненням. Після того як прийде лист, потрібно натиснути на посилання у ньому, щоб завершити реєстрацію. Після підтвердження на вашу електронну пошту знову прийде лист, на цей раз із ключем для активації програми.

3. Завантажте та інсталюйте програму Revo Uninstaller Pro. Для цього перейдіть у «Справка → Регистрация» та введіть ім’я користувача (будь-яке на англійській мові) та ліцензійний ключ, який отримали на пошту.

Використовуючи програму таким способом ви отримуєте пожиттєву ліцензію межах версії 3.x на 1 комп’ютер. Ви не зможете безкоштовно оновити її до нових версій та не маєте права на безкоштовну технічну підтримку. Програма призначена лише для домашнього (некомерційного) використання. Активувати її потрібно у період дії акції. 

Додати коментар


© 2014-2022