Безкоштовна ліцензія на Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2019

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista 32|64-bit
Ліцензія: Акція
Мова інтерфейсу: Англійська, російська

Webroot SecureAnywhere AntiVirus

У всіх є унікальна можливість отримати безкоштовну ліцензію на Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2019. Це комплексний продукт, який забезпечить ваш комп’ютер надійним та потужним захистом. Продукт являє собою хмарний антивірус із антишпіоном та антифішингом.

Антивірусний захист базується на використанні проактивних технологій, що забезпечує захист як від відомих так і від невідомих загроз. Ви отримуєте захист від фішингових атак, вірусів, шкідливого програмного забезпечення, а також від кражі даних із вашого комп’ютера.

Антивірусний двигун надзвичайно швидко працює та прекрасно знаходить і видаляє шкідливе ПО, виконує захист персональних даних та фінансової інформації та не впливає на продуктивність комп’ютера. Забезпечується така швидкодія використанням хмарних технологій.

Використовується власна технологія Intelligence Threat Network, яка забезпечує отримання даних про різні загрози від 30 мільйонів комп’ютерів по всьому світі. 

Ви будете захищені від відомих та невідомих загроз завдяки використанню просунутого поведінкового аналізу та постійним оновленням у режимі реального часу.

До переваг Webroot SecureAnywhere AntiVirus можна віднести миттєве сканування файлів та папок, використання системи машинного аналізу для виявлених загроз, на основі чого формуються та надаються динамічні оновлення. Всі сайти перевіряються в режимі реального часу, миттєво визначаються та блокуються шахрайські сайти. Блокуються будь-які спроби керування вашою веб-камерою, ніхто не зможе шпигувати за вами.

Даний антивірус отримав у 2016 році нагороду від PCMag як «Кращий антивірусний продукт».

Webroot SecureAnywhere AntiVirus відноситься до продуктів за якими не потрібно слідкувати і виконувати постійні налаштування. Просто поставили та забули, що він є. Тоді як програма буде працювати у фоновому режимі та забезпечувати вас постійним найновішим захистом.

Щоб отримати безкоштовну ліцензію потрібно виконати такі дії:

1. Завантажити програму за наступним лінком.

2. Інсталювати програму, ліцензія при цьому буде активована в автоматичному режимі.

3. Стан ліцензії можна перевірити у меню «Ключи» панелі керування антивірусом. Для цього потрібна безкоштовна реєстрація на сайті. Зареєструватися можна використовуючи меню «Моя учетная запись».

Встановивши таким чином програму ви отримаєте ліцензію до 3 серпня 2019 року, не будете мати безкоштовної технічної підтримки, ваш антивірус упродовж акційного терміну буде отримувати безкоштовні оновлення баз, а також самого продукту. Спосіб призначений лише для персонального використання.

Додати коментар


© 2014-2022