Акція на антивірус BullGuard Internet Security для Windows

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows XP SP2 minimum, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Ліцензія: Акція
Мова інтерфейсу: Англійська

BullGuard Internet Security

Можна отримати розширену ліцензію терміном на 3 місяці.

Отримайте ліцензію терміном на 3 місяці на антивірусний продукт BullGuard Internet Security для Windows. До складу антивірусу входить брандмауер, захист від шкідливого програмного забезпечення, який базується на поведінкових факторах, веб-захист, резервне копіювання.

Комплекс із антивіруса, антишпіона, фаєрвола, спам-фільтра для фільтрування небажаних листів у вашій поштовій скринці, дасть все необхідне для усестороннього захисту вашої інформації.

До складу BullGuard Internet Security також входить функція резервного копіювання інформації, що міститься на дисках, флешках (локальне резервне копіювання), а також можливе резервування інформації на хмари (Dropbox, Google Drive, OneDrive). Наявна функція батьківського контролю, а також оптимізація системи.

Для зменшення використання системних ресурсів можна використовувати спеціальний «ігровий режим». В даному режимі не лише менше використовуються системні ресурси, але і не з’являються сповіщення, тому ви не відволікаєтеся на зайві подразники.

Цей антивірусний комплекс пропонує англійська компанія Bullguard. Працює даний антивірусний пакет на двигуні BitDefender та використовує фаєрвол Outpost.

Використовуючи всі інструменти ви можете бути впевненими, що ваша мережа та всі пристрої, які до неї підключені надійно захищені самими передовими технологіями. Шкідливе ПО блокується та відправляється на карантин ще до того, як встигне нанести шкоду для комп’ютера.

Всі сайти та мережні ресурси, які ви відвідуєте детально перевіряються на наявність вбудованого шкідливого коду, тому ви можете вільно перебувати у всесвітній павутині, не турбуючись, що ваші дані можуть бути вкрадені.

Щоб отримати 3-х місячну ліцензію на BullGuard Internet Security для Windows потрібно виконати такі дії:

1. Завантажити інсталятор програми за посиланням (онлайн інсталятор). Зверніть увагу, що встановлювати потрібно саме із цього інсталятора, тому що із сайту ви можете завантажити дистрибутив із меншим терміном дії.

2. Встановити антивірус. У процесі встановлення вам запропонують зареєструватися, що потрібно і виконати.

3. Термін дії своєї ліцензії можна перевірити перейшовши із програми у «Antivirus → Settings → General».

Встановивши таким чином програму ви отримаєте ліцензію терміном на 3 місяці. Ви будете протягом цього терміну отримувати оновлення, але не будете мати безкоштовної технічної підтримки. Ліцензія призначена лише для персонального використання.

Додати коментар


© 2014-2022