Надійне шифрування з Kryptel Standard безкоштовно

Kryptel Standard

Отримайте безкоштовну ліцензію Kryptel Standard (звичайна ціна 30 $). Програма призначена для надійного шифрування файлів і папок за допомогою одного кліка.

Дана акція дозволяє отримати сучасний засіб для шифрування - програму Kryptel Standard - безкоштовно. Додаток легко використовувати для шифрування конфіденційних даних, важливих файлів і документів.

Kryptel Standard забезпечує надійний захист з використанням шифрування і можливістю зашифровувати ваші файли і папки за допомогою одного кліка. Після цього ваші дані будуть частиною неприступної фортеці.

Kryptel Standard дозволяє розшифрувати все відразу або тільки деякі файли за раз, а також включає вбудований браузер, який дозволяє переглядати вміст зашифрованого контейнера.
Kryptel Standard використовує останній стандарт шифрування (NIST-Approved Advanced Encryption Standard), а також декілька додаткових шифрів для просунутих користувачів. Ви навіть, можете використовувати Kryptel Standard для сканування ваших жорстких дисків в пошуку деяких типів файлів, щоб шифрувати їх, коли вони знайдуться. Крім того, додаток Kryptel Standard настільки малий, що його можна запустити на USB-флешці для захисту "на ходу".
Програма надає кілька гарантій, що ви будете в змозі розшифрувати ваші файли і папки, коли вам це потрібно. Всякий раз, коли додаток Kryptel Standard виконує шифрування, то виконує перевірку, що файл може бути розшифрований в подальшому, і весь процес сконструйований таким чином, щоб дозволити вам отримати ваші дані, навіть якщо контейнер пошкоджений або відбувається падіння системи під час шифрування.

Безкоштовна ліцензія Kryptel Standard 7.1

Вас може зацікавити магазин де можна придбати ліцензійне ПЗ

Пропозиція діє до 7 квітня 2015 року.
Для отримання необмеженої повної версії Kryptel Standard виконаєте наступні дії:

1. Скачайте
Kryptel Standard (версія 7.1)
2. Доступна також портативна версія Kryptel USB (версія 7.1)
Підтримувані ОС: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і Windows 8.x.
4.
Після установки програми активуйте повну версію, вибравши "Активувати, використовуючи свій номер клієнта", таким ліцензійним ключем:
Номер клієнта: (Серійний номер видалений за проханням правовласника), або в процесі встановлення виберіть Activate using your customer ID code
Customer ID
: (і введіть наступний ключ) (Серійний номер видалений за проханням правовласника)

Умови пропозиції
Програма, яку Ви завантажуєте і встановлюєте протягом обмеженого періоду, має наступні обмеження:
- На неї не поширюється безкоштовна технічна підтримка
- На неї не поширюється можливість оновлення до майбутніх версій
- Програма призначена тільки для персонального використання

Додати коментар


© 2014-2022