Безкоштовна ліцензія на IObit Smart Defrag Pro

Тип програми: Інсталятор
Підтримувані ОС: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP (32/64-bit)
Ліцензія: Акція
Мова інтерфейсу: Російська

Безкоштовна ліцензія на IObit Smart Defrag Pro

Можна отримати безкоштовну ліцензію на популярний дефрагментатор, точніше на його платну версію. Крім дефрагментації жорстких дисків програма може проводити трімінг SDD дисків. Дані маніпуляції дозволять пришвидшити читання та запис інформації на ваших носіях та продовжити терміни їхньої служби.

IObit Smart Defrag Pro — програма, яка зарекомендувала себе із кращої сторони, про що свідчать хороші відгуки багатьох користувачів. Інструмент простий у налаштуванні та легкий у використанні. Всі дії в програмі максимально автоматизовані, один раз налаштував і забув — програма буде стабільно виконувати свою роботу в фоні та не помітно для користувача.

Програма займає лідируючі позиції серед програм такого призначення та функціональності. Всі ваші дані залишаться в безпеці.

Двигун нового покоління, який використовує програма дозволить виконувати всі завдання на максимально можливій швидкості.

Модуль для оптимізації ігор, що входить до складу програми дозволить добитися максимальної продуктивності при проходженні улюбленої гри.

Однією із функцій програми є дефрагментація файлів перед запуском операційної системи. При активації даної функції ви можете значно покращити загальну продуктивність свого комп’ютера.

Як отримати безкоштовну ліцензію на IObit Smart Defrag Pro?

1. Завантажити програму. (Серійний номер видалений по проханню правовласника)

2. Встановити та активувати кодом, який міститься в архів із програмою (Активація → Ввести код).

При встановлені будьте пильні, тому що інсталятор пропонує при встановлені додаткове програмне забезпечення, яке не відноситься до основного функціоналу програми (так звані Adware-компоненти). Зніміть прапорці напроти програм, що для вас непотрібні. До речі, можна скористатися безкоштовною утилітою, яка в автоматичному режимі знімає прапорці та запобігає встановленню Adware програм.

Умови пропозиції
Це ліцензія для одного (1) користувача, тільки для домашнього використання.
Ліцензія діє до 29 травня 2018 року.
Ви отримуєте безкоштовні оновлення в рамках версії 5 протягом строку дії ліцензії.
Немає безкоштовної технічної підтримки.
Програма може бути встановлена і переустановлена з повторною реєстрацією.

Вас може зацікавити магазин де можна придбати ліцензійне ПЗ

Додати коментар


© 2014-2022