Eassos System Restore — безкоштовна ліцензія

Підтримувані ОС: Windows 10 / 8,1 / 8/7 / Vista / XP (всі випуски, як 32 і 64 біт)&Windows Server 2016/2012/2011 Small Business Edition / 2008 / 2008R2 / 2003
Ліцензія: Акція
Мова інтерфейсу: Англійська

Eassos System Restore

Eassos System Restore — програма для резервного копіювання та відновлення інформації. Ви можете виконати резервне копіювання операційної системи Windows разом із всіма файлами системного розділу, встановленими додатками та окремими файлами.

Зробили резервну копію? Так відповідно для її відновлення призначена друга функція програми. Можна без проблем відновити працездатність системи, що була порушена внаслідок системного збою, вірусної атаки чи через інші причини. Система буде відновлена до стану, який був на момент резервного копіювання.  

Інтерфейс хоча і англомовний, проте через свою простоту не викличе труднощів.

Щоб не створювати кожен раз повну резервну копію у програмі наявне інкрементне резервне копіювання. Із таким типом резервного копіювання до архіву додаються лише зміни, які відбулися після останнього повного резервного копіювання. Так економиться як час, який витрачається на архівування так і дисковий простір.

Відновити систему можна із під Windows (якщо вона ще працює) або створити завантажувальний диск та викликати із під BIOS завантаження із нього.  

Для отримання безкоштовної ліцензії потрібно завантажити програму (версія 2.0.2.482; останнє оновлення лютий 10, 2017) та використати наступні реєстраційні дані:
License name: sharewareonsale
License email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
SharewareOnSale exclusive license key: (Серійний номер видалений за проханням правовласника)

Вас може зацікавити магазин де можна придбати ліцензійне ПЗ

Для реєстрації потрібно зайти в меню програми та вибрати "Register". Програму можна використовувати лише для особистого користування. При оновленні до наступних версій ви втратите ліцензію.

Eassos System Restore

Eassos System Restore

Підтримувані файлові системи: NTFS, FAT32, FAT16, FAT12, EXFAT і інші файлові системи.

Операційні системи: Windows 10 / 8,1 / 8/7 / Vista / XP (всі випуски, як 32 і 64 біт)
Серверні ОС: Windows Server 2016/2012/2011 Small Business Edition / 2008 / 2008R2 / 2003.

Так, що переваг у програми багато. Це простота використання, невеликий розмір інсталятора, підтримка інкрементних резервних копій. Все, що потрібно від програм даного класу.

Додати коментар


© 2014-2022