Безкоштовна ліцензія для Acronis True Image

Безкоштовна ліцензія для Acronis True Image

Ви можете отримати безкоштовні версії відомих продуктів для резервного копіювання інформації. За допомогою програми Acronis True Image можна створювати резерві копії дисків, розділів та системи в цілому. Дані безкоштовні версії доступні для комп’ютерів, на яких встановлений хоча б один диск фірми Western Digital (WD) або Seagate.

За допомогою програмного забезпечення Acronis True Image ви можете не хвилюватися за безпеку своєї системи. Даний софт чудово підійде для архівування ОС із всіма користувацькими налаштуваннями. А у разі збою завжди можна буде відновитися до початкового стану та почати відразу свою роботу.   

Якщо для вас потрібно назавжди видалити певну інформацію, то тут на допомогу також прийде Acronis True Image. При використанні даної програми для знищення даних — відновити їх уже не вдасться навіть, в лабораторії.

Безкоштовні версії програми доступні у двох варіантах:

Acronis True Image WD Edition

Acronis True Image WD Edition — безкоштовна версія програми для резервування цілих дисків, розділів та системи, що працює на комп’ютерах із встановленим диском Western Digital (WD).

Підтримувані ОС: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit

Скачати Acronis True Image WD Edition

Seagate DiscWizard

Безкоштовна ліцензія для Acronis True Image Seagate

Seagate DiscWizard — безкоштовна версія програми Acronis True Image для комп’ютерів на яких встановлений жорсткий диск фірми Seagate. Дозволяє архівувати диск повністю, розділи та систему.

Підтримувані ОС: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit

Скачати Seagate DiscWizard

Сайт Acronis True Image

Умови пропозиції  

  • Для встановлення і запуску продукту на вашому комп'ютері повинен бути встановлений принаймні один диск Western Digital (WD) або Seagate (в залежності від версії).
  • Надаються довічні ліцензії тільки для домашнього (персонального) використання.
  • Немає безкоштовної технічної підтримки.
  • Функціонал обмежений в порівнянні з повною версією Acronis True Image: Синхронізація, інкрементні і диференціальні резервні копії, резервне копіювання за розкладом, шифрування, недоступні в безкоштовних версіях.

Додати коментар


© 2014-2022