EaseUS Todo PCTrans Pro - безкоштовна ліцензія

EaseUS Todo PCTrans Pro

EaseUS Todo PCTrans Pro — програма, що здатна перенести ваші дані та встановлені програми із налаштуваннями зі старого ПК на новий. Отримайте EaseUS Todo PCTrans Pro ціною 40$ абсолютно безкоштовно.
Програма має дві версії: безкоштовну, яка переносить лише дані і Todo PCTrans Pro, що крім даних, переносить також встановлені програми із налаштуваннями.

Для перенесення інформації потрібно, щоб на обох ПК були однакові версії Windows. Після цього їх необхідно з’єднати через мережу (провідну чи безпровідну). Комп’ютер на який буде переноситися інформація повинен мати достатній об’єм дискового простору (відповідати тому об’єму, що буде переноситися). На обидві машини потрібно встановити Todo PCTrans і виконати пошук комп’ютерів у мережі. Після того, як комп’ютери будуть знайдені потрібно визначитися з якого на який ПК будуть переноситися дані. Комерційна  версія проводить сканування встановлених програм і визначає їх  сумісність на новій машині. Можна вибірково виконати міграцію програмного забезпечення чи файлів. Як все налаштовано потрібно лише натиснути кнопку «Старт» і дочекатися завершення операції (для великих обсягів міграція може затягнутися на декілька годин).

Безкоштовна ліцензія EaseUS Todo PCTrans Pro:

Для отримання безкоштовної ліцензії EaseUS Todo PCTrans Pro виконайте наступні дії:

1. Скачайте EaseUS Todo PCTrans Pro 8.6.
Програма має англійський інтерфейс
Підтримувані ОС: Windows 10/8/7/Vista/XP 32|64-bit
2. Встановіть програму на ваш комп'ютер. У безкоштовному режимі можна переносити дані. Щоб перенести додатки, на одному з комп'ютерів активуйте версію EaseUS Todo PCTrans Pro, використовуючи наступний ліцензійний ключ (License key):
(Серійний номер видалений за проханням правовласника)

Сторінка EaseUS Todo PCTrans Pro

Умови акції
- Це довічна ліцензія на 1 ПК для домашнього використання
- Нема безкоштовних оновлень (якщо ви спробуєте оновити програму, то втратите безкоштовну ліцензію).
- Нема безкоштовної технічної підтримки

Додати коментар


© 2014-2022