Adguard 6.0 на 6 місяців безкоштовно

Adguard

Відомий блокувальник реклами та сайт Comss.ru дарує всім своїм користувачам версію — Adguard 6.0. Це програма для блокування реклами та інтернет загроз, що також має функцію батьківського контролю.
Із даною програмою ви можете не переживати про назойливу рекламу.  Підтримуючи велику кількість браузерів та програм Adguard забезпечить вас спокійним переглядом інтернет мережі та спілкуванням, без відволікань на різні виринаючі банери та інші види реклами.  Можна не переживати, що діти можуть побачити непристойну рекламу чи попадуть на фішинговий чи інший небезпечний сайт. Кожний день програма поновлює свою базу даних про нові загрози і забезпечує своєчасне їх виявлення.

За допомогою гнучких налаштувань — ви самі вибираєте, що блокувати, а що можна залишити. Відомо, що більшість сайтів живуть із реклами, тому не рекомендовано відключати усю рекламу, а тільки саму набридливу.

Щоб отримати безкоштовну версію на 6 місяців потрібно завантажити інсталятор програми та встановити — активація відбудеться автоматично.

Підтримувані ОС: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP 32|64-bit

Умови пропозиції:

  • Повний функціонал Windows-версії доступний безкоштовно протягом 6 місяців (180 днів) без пріоритетної підтримки Adguard.
  • Ви отримуєте всі функції: Захист від реклами, Захист від шкідливих сайтів і Батьківський контроль.
  • Сайт Comss.ru доданий в виключення Антибаннера. Ми здійснюємо безкоштовну підтримку для наших користувачів в коментарях.

Скачати програму (онлайн встановлення)

Додати коментар


© 2014-2022