Laplink PCmover Express - безкоштовна ліцензія

Laplink PCmover Express

Отримайте безкоштовну ліцензію Laplink PCmover Express (звичайна ціна 28$). Використовуйте PCmover, щоб автоматично перенести всі вибрані файли та налаштування зі старої системи на нову.

Програмне забезпечення PCmover Express копіює всі ваші файли і налаштування - всі файли даних, музику, відео, електронну пошту, профілі користувачів, а також інші частини «особистості» комп'ютера, на якому встановлена операційна система Windows XP на новий ПК, що працює на Windows 7, 8, 8,1 або 10. Ви можете налаштувати процес передачі даних повністю самостійно, наприклад, ви можете скасувати вибір певних папок або файлів, які не хочете копіювати на новий комп'ютер, або вибрати для передачі тільки певних користувачів.

Безкоштовна ліцензія Laplink PCmover Express

Для отримання безкоштовної ліцензії Laplink PCmover Express виконаєте наступні дії:
1. Скачайте
Laplink PCmover Express для всіх версій Windows.
2. Встановіть програму на ваш комп'ютер, ліцензія буде активована автоматично. Програма доступна тільки англійською мовою, звертайте увагу на всі попередження та обмеження при перенесенні вашої системи за допомогою Laplink PCmover Express.

Використання Laplink PCmover Express
Ви можете завантажити повну інструкцію
тут.
Деякі речі, які необхідно пам'ятати:
1) Для нового ПК необхідне підключення до мережі Інтернет, щоб активувати і зареєструвати PCmover.
2) Ноутбуки повинні бути підключені до електромережі, а не працювати від батарей в процесі перенесення даних.
3) Екранні заставки, налаштування сплячого режиму та енергозберігаючі опції на обох комп'ютерах повинні бути відключені.
4) Вам необхідно завантажити та встановити PCmover на старий і на новий ПК. Потім потрібно запустити PCmover на старому комп'ютері і слідувати інструкціям на екрані.

Умови акції
- Це довічна ліцензія тільки для домашнього (персонального) використання
- Немає безкоштовних оновлень до нової версії
- Немає безкоштовної технічної підтримки

Додати коментар


© 2014-2022