Avast Internet Security 2015 - 6 місяців безкоштовно

Avast Internet Security 2015

Avast Internet Security 2015 - комплексний антивірус з повним набором функцій для захисту вашої домашньої мережі та повної безпеки онлайн-покупок та інтернет-банкінгу. До ваших послуг брандмауер, антиспам і захист від злому DNS.

Популярне комплексне рішення, що ідеально поєднує оптимальну продуктивність, зручність користування та гнучкі налаштування. Ви отримуєте найнадійніший антивірус в світі, кількість користувачів якого перевищує 200 млн осіб.

Крім того, розробники включили в Avast Internet Security унікальний новий інструмент - Сканер безпеки домашньої мережі - для забезпечення ефективного захисту вашого роутера, принтера і мережевих дисків. До ваших послуг брандмауер, антиспам і захист від злому DNS. Ці компоненти гарантують повний захист вашої системи.

Основні можливості Avast Internet Security 2015:

Основні функції та компоненти захисту

Антивірус і антишпигун, Сканер безпеки домашньої мережі (Home Security Network), сканування HTTPS, SecureDNS, віртуальний кабінет SafeZone, пісочниця Sandbox, антиспам, брандмауер, Інтелектуальне сканування (SmartScan), Оновлення ПЗ (Software Updater).

Антивірус і захист від шкідливого ПЗ

У Avast постійно працюють над удосконаленням нашої перевіреної ефективної системи для боротьби з вірусами і шкідливим ПЗ, щоб завжди забезпечувати вам повну безпеку. За допомогою постійних мікрооновлень, за обсягом, що не перевищують розміру текстового повідомлення, розробники поширюють поновлення по кілька разів на годину, щоб ваш антивірус завжди був у самому актуальному стані.

Брандмауер

За допомогою брандмауера ви можете зробити ваш ПК практично невидимим для хакерів. Брандмауер Avast Internet Security запобігає несанкціонованим вторгненням зловмисників до вашого ПК через інтернет або по Wi-Fi мережі. Він забезпечує ретельне фільтрування вхідного трафіку, запобігаючи проникненню будь-якого типу шкідливого ПЗ і ізолюює підозрілі програми і дані. Все, що ви помітите - це повна відсутність будь-яких зазіхань на ваш комп'ютер.

Безпека домашньої мережі

У новій версії Avast Internet Security 2015 до ваших послуг унікальне рішення в області комп'ютерної безпеки - Сканер безпеки домашньої мережі Home Network Security. Всього одним клацанням миші ви можете просканувати всі вузли домашньої мережі на наявність потенційних вразливостей і запобігти злому самої мережі і підключених до неї пристроїв.

SecureDNS

Однією з найбільших небезпек, що підстерігають користувачів будь-якої Wi-Fi мережі, є перехоплення DNS. У разі такого злому шкідливе ПЗ автоматично відкриває в браузері замість справжніх сторінок, які ви хотіли відвідати, замасковані під них шахрайські сайти. Коли ви авторизуетесь, зловмисники отримують всі ваші облікові дані. Розробники Avast вирішили дану проблему за допомогою шифрування трафіку між вашим ПК з антивірусом Avast і DNS-сервером компанії. Таким чином, ви завжди потрапите в Інтернеті саме туди, куди хотіли.

Віртуальний кабінет SafeZone

SafeZone в Avast Internet Security представляє з себе ізольований віртуальний кабінет для абсолютно безпечного проведення платіжних операцій онлайн. Всі операції проходять на віртуальній машині - таким чином зловмисники не зможуть відстежувати інформацію, яку ви вводите на клавіатурі. Ви можете додати в білий список сайти, на яких ви найчастіше робите платіжні операції, щоб при спробі їх відкрити безпечний віртуальний кабінет SafeZone запускався автоматично. Безпечний кабінет SafeZone автоматично запускає захист SecureDNS, що виключає будь-яку ймовірність переадресації на шахрайські сайти.

Пісочниця

Іноді ви завантажуєте файли, в нешкідливості яких ви не зовсім впевнені. Для таких випадків і створена віртуальна "пісочниця" Avast, завдяки якій можна запускати незнайомі додатки, переглядати відео або виходити на сумнівні сайти в абсолютно безпечному і ізольованому середовищі. Якщо все гаразд, ви можете продовжити роботу в нормальному середовищі; у випадку, якщо файл або ресурс виявиться шкідливим, ваш ПК буде в безпеці і не піддасться ризику.

Сканування HTTPS

Покращена технологія веб-екрану дозволяє Avast Internet Security сканувати веб-сайти, які використовують захищений протокол HTTPS, на наявність шкідливого ПЗ та інших онлайн загроз. Ви можете додати у виключення банківські сайти та банківські сертифікати, щоб сканування веб-трафіку не уповільнювало доступ до довірених ресурсів.

Очищення браузера

Панелі інструментів і скидання пошуку не тільки набридають, але й становлять потенційну небезпеку. Вони збирають інформацію про вас, яка згодом передається рекламщикам і всім, хто буде згоден за неї заплатити. Інструмент Очищення браузера від Avast видаляє настирливі надбудови для браузера і небажані налаштування пошуку, дозволяючи вам самостійно вибрати бажану конфігурацію браузера.

Технологія SmartScan: Інтелектуальне сканування

Ви можете ретельно просканувати свій ПК на наявність кіберзагроз та застарілих програм, що вимагають оновлення, а також перевірити стан безпеки домашньої мережі і рівень продуктивності вашого ПК. В одному сеансі сканування ви можете з'ясувати стан свого ПК, роутера і встановлених програм.

Інноваційні технології

З більш ніж 25-річним досвідом інноваційних розробок, компанія AVAST Software є однією з найбільш авторитетних компаній-розробників рішень з інформаційної безпеки: продуктами і послугами Avast користуються більше користувачів ПК, Mac і пристроїв з ОС Android, ніж чиїми-небудь ще.

Скачати онлайн-інсталятор

Порядок активації програми: після інсталяції програми термін використання буде автоматично продовжений на 180 днів

Avast Internet Security 2015

Додати коментар


© 2014-2022